2019. május 22. szerda
Állásajánlat

OMSZ: 2019. május 7. 08:08

Épületgondnok

Az Országos Meteorológiai Szolgálat ingatlanüzemeltetési feladatokra kormányzati szolgálati jogviszonyba munkatársat keres.

Feladatok:

  • épület-beruházási és -felújítási munkálatok irányítása és ellenőrzése, üzemképesség fenntartása, állag-javítással kapcsolatos feladatok;
  • gépészeti rendszerek karbantartásának szervezése, felügyelete;
  • nagy értékű tárgyi eszközök közbeszerzésének lebonyolításában való részvétel;
  • az intézmény közüzemi számláinak, valamint a beruházási, felújítási, karbantartási számláknak ellenőrzése, teljesítés-igazolások;
  • a portaszolgálat, a karbantartók, a takarítószemélyzet munkájának felügyelete, munkavégzésükhöz szükséges feltételek biztosítása;
  • az intézmény gépjármű ügyintézői feladatai;
  • költözések, anyagmozgatás szervezése.

Elvárások:

  • középfokú műszaki szakképzettség;
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • épület-fenntartás területén szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • bérezés megállapodás szerint;
  • további juttatások, valamint a munkarend és a munkavégzés egyéb feltételei a 2018. évi CXXV,
    a kormányzati igazgatásról szóló törvényben
    meghatározottak szerint.

Munkavégzés helye:

Érdeklődni a +36 1-346-4636 telefonszámon lehet.