2019. május 22. szerda
Állásajánlat

OMSZ: 2019. május 14. 18:00

HR-ügyintéző

Az Országos Meteorológiai Szolgálat HR munka- és személyügyi feladatokra kormányzati szolgálati jogviszonyba munkatársat keres.

Feladatok:

  • munkaerő-keresés és -felvétel;
  • oktatási, képzési, továbbképzési ügyek intézése;
  • tanulmányi szerződések adminisztrációja;
  • egyetemi kapcsolattartás;
  • kitüntetések ügyintézése;
  • teljesítményértékelések dokumentációja;
  • dolgozói életpálya követés;
  • kegyeleti ügyek.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség.

Előnyt jelent:

  • közigazgatásban szerzett HR gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • bérezés megállapodás szerint, további juttatások, valamint a munkarend és a munkavégzés egyéb feltételei a 2018. évi CXXV,
    a kormányzati igazgatásról szóló
    törvényben meghatározottak szerint.

Munkavégzés helye:

  • Önéletrajz (mely tartalmazza a fizetési igényt) megküldésével az omsz@met.hu címre.

Érdeklődni a +36 1 346-4660-as telefonszámon lehet.